Máte otázky o vašom vozidle Chevrolet?

Chcete si kúpiť nové vozidlo?

Predaj nových vozidiel Chevrolet sa skončil

Slovensko ukončilo predaj nových vozidiel značky Chevrolet.

Ako zákazníka spoločnosti Chevrolet vás chceme ubezpečiť, že sme odhodlaní sa o vás aj o vaše vozidlo v budúcnosti postarať. Autorizované servisy Chevrolet budú aj naďalej poskytovať služby a dodávať originálne diely pre automobily značky Chevrolet rovnakým spôsobom ako v súčasnosti. Akékoľvek výslovné písomné záruky alebo servisné plány pre vozidlá Chevrolet zostávajú bezo zmeny a budú plne rešpektované v súlade s podmienkami príslušnej zmluvy.

Aj naďalej bude v západnej a strednej Európe pôsobiť asi 2000 servisných miest Chevrolet, ktoré vám budú poskytovať servisné, opravárenské a záručné práce, ktoré bude vaše vozidlo v budúcnosti potrebovať. Na Slovensku bude pre vás aj naďalej k dispozícii 21 autorizovaných servisov.
Ich adresy môžete nájsť tu.

Ak budete potrebovať ďalšiu pomoc, obráťte sa na našu zákaznícku linku.
Tel.: 00 420 464 623 284

Nedávno som dostal zvolávací list. Čo mám robiť?

Postupujte podľa pokynov v liste a dohodnite si návštevu vo vašom autorizovanom servise. Autorizovaný servis vo vašej blízkosti môžete nájsť pomocou vyhľadávača na webovej lokalite.

Ako dlho/koľko rokov bude Chevrolet ešte dodávať náhradné diely pre moje vozidlo?

Originálne diely pre automobily značky Chevrolet budeme dodávať minimálne 10 rokov po tom, ako sa predá posledný nový Chevrolet na Slovensku

Mám Chevrolet na lízing. Dokončím lízing a vrátim vozidlo, ako bolo plánované?

Vaša lízingová zmluva zostane bezo zmeny. Prípadné zmeny zmluvných podmienok môže s vami prediskutovať alebo dohodnúť Iba vaša lízingová spoločnosť.

Kúpil som si Chevrolet, ktorý mi ešte nedodali. Dostanem toto vozidlo?

Vaša objednávka stále platí. Obráťte sa na svojho predajcu, ktorý vás bude informovať o dodávke vozidla.

Prečo sa Chevrolet rozhodol ukončiť predaj nových vozidiel v Európe?

Vzhľadom na celý rad nepriaznivých faktorov, ktoré v priebehu posledných niekoľkých rokov ovplyvňovali automobilový priemysel v Európe, boli obchodné výsledky spoločnosti Chevrolet neprijateľné a podľa prognóz sa ani nemali zmeniť. Z tohto dôvodu bolo rozhodnuté zastaviť predaj osobných automobilov Chevrolet v západnej a strednej Európe. Avšak Chevrolet bude aj naďalej predávať celý sortiment osobných automobilov Chevrolet v Rusku a v Spoločenstve nezávislých štátov. Navyše spoločnosť GM stále považuje Európu za jeden z kľúčových regiónov a v budúcnosti sa v Európe sústredí na značky Opel respektíve Vauxhall.

Plánujete po ukončení predaja nových automobilov v Európe zrušiť partnerstvo s klubom Manchester United?

Partnerstvo s klubom Manchester United má globálny charakter a v tomto vzťahu máme v úmysle pokračovať a tým posilňovať značku Chevrolet na celom svete. Sme mimoriadne hrdí, že znak vozidiel Chevrolet je teraz na nových tričkách klubu Manchester United.