Chevrolet Spark – malé mestské vozidlo

Informácie a podpora pre Chevrolet Spark

Možno už viete, že Chevrolet čoskoro prestane predávať v Európe nové vozidlá. No naše autorizované servisy Chevrolet budú aj naďalej poskytovať podporu všetkým našim zákazníkom, pokiaľ ide o servis a údržbu vozidiel. Okrem toho – v spolupráci s Oplom, našou partnerskou značkou v Európe v rámci GM – vám môžeme pomôcť nájsť auto, ktoré hľadáte.

Bez ohľadu na to, čo potrebujete, pozrite si titulky uvedené nižšie.

Máte otázky o vašom vozidle Chevrolet?

myChevrolet - the Chevrolet owner portal

Kliknite tu pre návod na obsluhu a príručku pre infotainment

Autorizované servisy

Hoci Chevrolet končí s predajom nových automobilov v Európe, stále sme tu, aby sme aj v budúcnosti poskytovali servis pre vaše vozidlo a opravili vám ho prostredníctvom našej siete autorizovaných servisov. Tie budú aj naďalej poskytovať služby a dodávať originálne diely pre automobily značky Chevrolet rovnakým spôsobom ako v súčasnosti. Aj naďalej bude v západnej a strednej Európe pôsobiť asi 2000 servisných miest Chevrolet, ktoré vám budú poskytovať servisné služby. Na Slovensku vám je k dispozícii autorizovaných servisov. Ich adresy môžete nájsť tu.

Záruka vozidiel a náhradné diely

Vehicle Warranty

Spoľahlivosť

Chevrolet chce, aby ste si užívali bezproblémovú jazdu. Od kúpy jedného z našich vozidiel cez jeho servis, a ak je to potrebné, opravy vykonané v rámci záruky, chceme, aby bol celý proces jednoduchý, pohodlný a bez skrytých nákladov.

Prečo poľaviť z kvality alebo platiť niečo naviac? Originálne diely Chevrolet sú:

  • Precízne navrhnuté tak, aby presne a bezpečne sedeli do vášho Chevroletu alebo Daewoo
  • Je na ne dvojročná záruka, ktorá vám dodá pokoj
  • Najlepšia voľba - uschovajte si všetku dokumentáciu, ktorá vám neskôr pomôže získať lepšiu cenu pri prípadnom ďalšom predaji.

Chcete si kúpiť nové vozidlo Spark?

Žiaľ, už to nie je možné. Naši predajcovia na Slovensku už vypredali posledné zásoby tohto obľúbeného 5-dverového mestského vozidla. Dobrou správou však je, že Opel ponúka širokú škálu kvalitných, skvele vyzerajúcich vozidiel, ktoré sú vybavené modernými technológiami a funkciami.

Pozrite si celý modelový rad značky Opel a nájdite si vozidlo, ktoré je pre Vás to pravé.

Opel logo on grill of car