Chevrolet Aveo 5-dverové – malé mestské vozidlo

Informácie a podpora pre Chevrolet Aveo 5-dverové

Možno už viete, že Chevrolet čoskoro prestane predávať v Európe nové vozidlá. No naše autorizované servisy Chevrolet budú aj naďalej poskytovať podporu všetkým našim zákazníkom, pokiaľ ide o servis a údržbu vozidiel. Okrem toho – v spolupráci s Oplom, našou partnerskou značkou v Európe v rámci GM – vám môžeme pomôcť nájsť auto, ktoré hľadáte.

Bez ohľadu na to, čo potrebujete, pozrite si titulky uvedené nižšie.

Máte otázky o vašom vozidle Chevrolet?

myChevrolet - the Chevrolet owner portal

Kliknite tu pre návod na obsluhu a príručku pre infotainment

Autorizované servisy

Hoci Chevrolet končí s predajom nových automobilov v Európe, stále sme tu, aby sme aj v budúcnosti poskytovali servis pre vaše vozidlo a opravili vám ho prostredníctvom našej siete autorizovaných servisov. Tie budú aj naďalej poskytovať služby a dodávať originálne diely pre automobily značky Chevrolet rovnakým spôsobom ako v súčasnosti. Aj naďalej bude v západnej a strednej Európe pôsobiť asi 2000 servisných miest Chevrolet, ktoré vám budú poskytovať servisné služby. Na Slovensku vám je k dispozícii autorizovaných servisov. Ich adresy môžete nájsť tu.

Záruka vozidiel a náhradné diely

Vehicle Warranty

Spoľahlivosť

Chevrolet chce, aby ste si užívali bezproblémovú jazdu. Od kúpy jedného z našich vozidiel cez jeho servis, a ak je to potrebné, opravy vykonané v rámci záruky, chceme, aby bol celý proces jednoduchý, pohodlný a bez skrytých nákladov.

Prečo poľaviť z kvality alebo platiť niečo naviac? Originálne diely Chevrolet sú:

  • Precízne navrhnuté tak, aby presne a bezpečne sedeli do vášho Chevroletu alebo Daewoo
  • Je na ne dvojročná záruka, ktorá vám dodá pokoj
  • Najlepšia voľba - uschovajte si všetku dokumentáciu, ktorá vám neskôr pomôže získať lepšiu cenu pri prípadnom ďalšom predaji.

Chcete si kúpiť nové vozidlo 5-dverové Aveo?

Žiaľ, už to nie je možné. Naši predajcovia na Slovensku už vypredali posledné zásoby tohto úžasne vyzerajúceho 5-dverového hatchbacku. Dobrou správou však je, že Opel ponúka širokú škálu kvalitných, skvele vyzerajúcich vozidiel, ktoré sú vybavené modernými technológiami a funkciami.

Pozrite si celý modelový rad značky Opel a nájdite si vozidlo, ktoré je pre Vás to pravé.

Opel logo on grill of car