Chevrolet ponúka majiteľom spoľahlivosť

Hoci Chevrolet Slovensko ukončil predaj nových automobilov, budeme aj naďalej podporovať majiteľov vozidiel Chevrolet prostredníctvom siete autorizovaných servisov a celého radu služieb. Viac informácií nájdete nižšie...

Chevrolet končí s predajom

Predaj nových vozidiel Chevrolet sa skončil

Slovensko ukončilo predaj nových vozidiel značky Chevrolet.

Ako zákazníka spoločnosti Chevrolet vás chceme ubezpečiť, že sme odhodlaní sa o vás aj o vaše vozidlo v budúcnosti postarať. Autorizované servisy Chevrolet budú aj naďalej poskytovať služby a dodávať originálne diely pre automobily značky Chevrolet rovnakým spôsobom ako v súčasnosti. Akékoľvek výslovné písomné záruky alebo servisné plány pre vozidlá Chevrolet zostávajú bezo zmeny a budú plne rešpektované v súlade s podmienkami príslušnej zmluvy.

Aj naďalej bude v západnej a strednej Európe pôsobiť asi 2000 servisných miest Chevrolet, ktoré vám budú poskytovať servisné, opravárenské a záručné práce, ktoré bude vaše vozidlo v budúcnosti potrebovať. Na Slovensku bude pre vás aj naďalej k dispozícii 21 autorizovaných servisov.
Ich adresy môžete nájsť tu.

Ak budete potrebovať ďalšiu pomoc, obráťte sa na našu zákaznícku linku.
Tel.: 00 420 464 623 284

Autorizované servisy

Autorizované servisy

Hoci Chevrolet končí s predajom nových automobilov v Európe, stále sme tu, aby sme aj v budúcnosti poskytovali servis pre vaše vozidlo a opravili vám ho prostredníctvom našej siete autorizovaných servisov. Tie budú aj naďalej poskytovať služby a dodávať originálne diely pre automobily značky Chevrolet rovnakým spôsobom ako v súčasnosti. Aj naďalej bude v západnej a strednej Európe pôsobiť asi 2000 servisných miest Chevrolet, ktoré vám budú poskytovať servisné služby. Na Slovensku vám je k dispozícii   autorizovaných servisov. Ich adresy môžete nájsť tu.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak potrebujete pomoc alebo podporu, môžete nám zavolať alebo poslať e-mail s vašimi otázkami či pripomienkami. A ak budete potrebovať cestovné asistenčné služby, môžete zavolať na čísla tiesňového volania Euro Service


Opel

Navštíviť webové stránky Opel

Chcete si kúpiť nový Chevrolet? Žiaľ, už to nie je možné. Dobrou správou však je, že Opel ponúka širokú škálu kvalitných, skvele vyzerajúcich vozidiel, ktoré sú vybavené modernými technológiami a funkciami.

Návod na obsluhu a príručka pre infotainment

Návod na obsluhu a príručka pre infotainment

Looking for performance specifications or servicing information? Want best advice on running and caring for your Chevrolet? Find all this and more in your car’s owner manual.

Koniec životnosti vozidla

Koniec životnosti vozidla

Všetko dobré sa raz skončí. Sme si istí, že vám vaše vozidlo bude slúžiť veľa, veľa rokov, ale taktiež vieme, že jedného dňa príde okamžik rozlúčenia.

Chevrolet je zaviazaný rešpektovať právne záväzky – zároveň zaviazaný k recyklácii. Po ukončení životnosti vášho vozidla ho zdarma vezmeme späť, čím umožníme opätovné využitie až 85% z vášho starého automobilu. Taktiež sa zaväzujeme zobrať modely Daewoo.


Cestovné asistenčné služby Chevrolet Euro Service

Euro Servis cestovná asistencia

Jazdite s istotou 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Keď sa niečo stane, služba Chevrolet Euro Service urobí všetko preto, aby ste do cieľa prišli ľahko a rýchlo. Je aktívna po dobu 36 mesiacov od registrácie nového Chevroletu. Pôsobí vo viac ako 40 európskych krajinách, takže sa nemusíte obávať vyraziť na svoju dovolenku autom.

Záruka

Záruka

Chevrolet chce, aby ste si mohli bez problémov vychutnávať váš automobil. Chceme, aby celý proces od nákupu automobilu Chevrolet až po jeho servis v záručnej lehote bol jasný a pohodlný, bez skrytých nákladov a za primeranú cenu. Naše vozidlá sú veľmi spoľahlivé, ale pokiaľ sa pokazia, nebudete sa musieť dohadovať. V Slovenskej republike je viacero servisných partnerov.